maszyny

Myjki zimnowodne mobilne i stacjonarne

Nilfisk-ALTO od ponad 50 lat dokonuje innowacji w dziedzinie profesjonalnych myjek ciśnieniowych używając znanych na świecie technologii WAP i KEW

W ten sposób firma przoduje w dziedzinie nowych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych, które mają jeden cel: sprawiać, aby mycie było łatwiejsze i tańsze.
Rozumiemy, że czyszczenie to ciężka praca pełna intensywnych zastosowań, które są często konieczne, ale powodują zmęczenie lub odciągają uwagę od bardziej istotnych i dochodowych czynności wykonywanych w ramach prowadzonej działalności.

Dlatego też nasze innowacje mają na celu zmniejszenie stresu i zmęczenia, przyśpieszenie i ułatwienie procesu mycia oraz zmniejszenie kosztów bieżących.

Lista rozwiązań pozwalających osiągnąć te cele jest długa i jesteśmy dumni z tego, że zajmujemy kluczową pozycję w udoskonalaniu urządzeń aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów przeglądając poszczególne kategorie myjek przekonają się Państwo dlaczego warto nam zaufać.


 

 

 

N-A Group s.c. ul. Mazura 18 - Centrum Biurowo-Magazynowe, 02-830 Warszawa, Tel.: +48 22 397 78 30, Fax: +48 22 397 78 29
Projekt i wykonanie: J-SOFT - WEB Creation
Nilfisk_AltoOspreyDeepCleanGumbusters