maszyny

Jesteśmy firmą działającą w obszarze związanym z utrzymaniem czystości w każdym segmencie rynku. Główna działalność firmy N-A Group poświęcona jest dostarczaniu profesjonalnego sprzętu czyszczącego, spełniającego oczekiwania naszych klientów i wychodzącego poza te oczekiwania. To zobowiązanie wspiera nasza kilkuletnia obecność na rynku, która pozwala zapewnić naszym klientom pełny asortyment produktów i wysokiej jakości serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w dowolnym miejscu w kraju. Oferta nasza jest stale poszerzana i uaktualniana dzięki permanentnemu penetrowaniu światowych trendów, nowinek technicznych pojawiających się w czasie targów, konferencji i spotkań tematycznych. Nasza firma nastawia się przede wszystkim na potrzeby indywidualnego klienta bardziej, niż na ogólne wymagania rynku.

Reprezentujemy tylko renomowanych zagranicznych producentów maszyn i urządzeń do utrzymania czystości co umożliwia nam oferowanie klientom pełnej gamy produktów i usług najwyższej jakości.

Wprowadzamy do oferty myjki ciśnieniowe i odkurzacze przemysłowe Niemieckiego producenta EHRLE

Autoryzowany dealer dystrybutor NILFISK, Nilfisk BLUE, OSPREYDEEPCLEAN, MOSMATIC, OSPREYFRANK, EHRLE


  JUŻ WKRÓTCE ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ WWW.CZYSTO.NET


N-A Group s.c. ul. Mazura 18 - Centrum Biurowo-Magazynowe, 02-830 Warszawa, Tel.: +48 22 397 78 30, Fax: +48 22 397 78 29
Projekt i wykonanie: J-SOFT - WEB Creation
Nilfisk_AltoOspreyDeepCleanGumbusters