maszyny

Firma OSPREYDEEPCLEAN została założona w roku 1995 i jest międzynarodowym dostawcą  najszerszego i najbardziej wszechstronnego  portfela  parowych urządzeń czyszczących dostępnych dla domostw i dla środowisk handlowych i przemysłowych.

Dystrybucja

Dzięki swej obecności w Europie, Ameryce Północnej, Australii oraz Afryce Południowej

OSPREYDEEPCLEAN OSPREYFRANK jest wiodącym dostawcą parowych urządzeń czyszczących.

Firma OSPREYDEEPCLEAN sprzedaje swoje technologie związane z zastosowaniem pary bezpośrednio do swoich kluczowych klientów oraz wspiera swoją sieć 75 czołowych dystrybutorów z biur w Wielkiej Brytanii i Holandii.

Firma OSPREYDEEPCLEAN OSPREYFRANK jest częścią firmy Proventec plc

Firma OSPREYDEEPCLEAN jest częścią brytyjskiej firmy Proventec plc, która jest notowana na giełdzie w Londynie. Firma Proventec nie tylko oferuje technologie związane z parą, ale również powłoki specjalistyczne, takie które opóźniają palenie lub działają ochronnie, przeciw korozji lub przeciw ścieraniu rozmaitych powierzchni i materiałów. Produkty te mają szerokie zastosowanie w różnych branżach przemysłu.

Firma Proventec

Firma OSPREYDEEPCLEAN OSPREYFRANK jest częścią firmy Proventec plc

Firma OSPREYDEEPCLEAN jest częścią brytyjskiej firmy Proventec plc, która jest notowana na giełdzie w Londynie. Firma Proventec nie tylko oferuje technologie związane z parą, ale również powłoki specjalistyczne, takie które opóźniają palenie lub działają ochronnie przeciw korozji lub przciw ścieraniu rozmaitych powierzchni i materiałów. Produkty te mają szerokie zastosowanie w różnych branżach przemysłu.

Firma Proventec zainwestowała w następujące firmy: Biocote Limited, Firestop Chemical Limited oraz Oxis Energy Limited.  W ramach swojej strategii firma Proventec chce być wiodącym dostawcą zaawansowanych rozwiązań utrzymania czystości z zastosowaniem technologii w oparciu o parę oraz powłok ochronnych. Dostarczane rozwiązania muszą być zarówno przyjazne dla środowiska, jak i efektywne kosztowo.

 


N-A Group s.c. ul. Mazura 18 - Centrum Biurowo-Magazynowe, 02-830 Warszawa, Tel.: +48 22 397 78 30, Fax: +48 22 397 78 29
Projekt i wykonanie: J-SOFT - WEB Creation
Nilfisk_AltoOspreyDeepCleanGumbusters