maszyny

Wyobraź sobie wydajny, tani i niezakłócający spokoju sposób na usunięcie gum do żucia z każdej powierzchni.

Trzystopniowe działanie szybko i skutecznie usuwa gumę z każdego miejsca.

     
  1. Strumień pary pod niskim ciśnieniem podgrzewa i zmiękcza gumę. 
  2. Przyjazny środowisku środek czyszczący jest aplikowany wprost na gumę. 
  3. Specjalnie opracowana szczotka kończy zadanie.

Gumbusters usuwając resztki gum na zewnątrz czy w pomieszczeniach,  nie niszczy powierzchni na której pracuje i  jest całkowicie przyjazny dla środowiska. GumCart  wytwarza gorącą parę pod niskim ciśnieniem,  zużywając tylko od 15 do 30 litrów wody dziennie. Specjalnie opracowany
i  opatentowany w Holandii środek chemiczny AAA Chewing Gum Remover jest  neutralny, a jego poziom pH wynosi 7.0. Jest on niezmiernie wydajny lecz  nietoksyczny.

Osoba obsługująca GumCart  używa  bardzo małej siły, wykonuje delikatne ruchy lancą na końcu której może założyć różne  rodzaje szczotek w zależności od czyszczonej powierzchni. Guma jest podgrzewana  parą do 150°C, nasz specjalny środek czyszczący łączy się z parą, a osoba  obsługująca maszynę kończy pracę lekko dociskając małą szczotkę umieszczona na  końcu lancy. Para, detergent i sprawna ręka operatora dokładnie usuwa gumę w  przeciągu kilku sekund.

Dobrze widoczny i oznakowany Gumbusters  sprawia, że używanie maszyny w miejscach publicznych spotyka się z ogromnym zainteresowaniem przechodniów. Podczas prac ludzie obserwują nasze działania  i bardzo często pytają co robimy? Kiedy widzą efekty pracy GumCart, mówią zwykle:

To niesamowite, rewelacyjne urządzenie, genialna technologia

Alternatywne metody wymagają piaskowania lub wcześniejszego użycia substancji chemicznych
i zmycia dużą ilością wody pod wysokim ciśnieniem. Metody te są brudzące, mogą zniszczyć nawierzchnię lub meble, a obszar wymagający czyszczenia musi zostać odgrodzony od ludzi. Technologia GumBusters wymaga znacznie mniejszej ilości wody, nie powoduje uszkodzeń, nie zostawia zabrudzeń i nie sprawia żadnych kłopotów ludziom.

           
Sprzęt GumBusters mieści się do każdego Vana a do pracy
w centrach miast został stworzony specjalny wózek - GumTrolley.Jako, że wykorzystywana jest niewielka ilość wody, może ona być przewożona razem ze sprzętem, tworząc samowystarczalną mobilną jednostkę. Jest to na tyle wygodne, że pozwala na usuwanie gum i plakatów niemalże od razu po ich pojawieniu, zniechęcając do kolejnych prób brudzenia.

Technologia Gumbusters może być na stałe zainstalowana w Vanie, który jest wyposażony
w generator prądu, zbiornik wody i środek czyszczący. Takie rozwiązanie jest idealne do szerokiego zastosowania przy usuwaniu gum i plakatów.

GumTrolley został stworzony do mobilnej pracy na obszarze sklepów, placów miejskich, targów ulicznych, stacji autobusowych, czy innych miejsc publicznych narażonych na występowanie gum
i plakatów.

Jednostka ta mieści w sobie generator prądu firmy Honda 4.5KVA ( 230 V 2650 W ), środek czyszczący oraz pojemnik na wodę i jest przystosowana do pracy na 8-godzinnej zmianie przy czyszczeniu gum i plakatów z powierzchni chodników, jak również ze śmietników, ławek, lamp ulicznych, znaków drogowych i wiat przystanków autobusowych.

Alternatywnie samo urządzenie  GumCart może pozostać mobilne będąc dostarczone w konkretne miejsce, np. do szkoły czy szpitala, pozostając jednocześnie gotowym do transportu w następne miejsce.

Już nigdy nie będziesz musiał pracować na kolanach i skarżyć się na bóle pleców od pracy przy usuwaniu gumy do żucia!

Dlaczego tak wiele firm decyduje się na GumBusters?

Po prostu nasza metoda przewyższa inne tradycyjne metody usuwania gum: zdrapywanie, używanie mocnych chemikaliów czy stosowanie wody pod wysokim ciśnieniem.


N-A Group s.c. ul. Mazura 18 - Centrum Biurowo-Magazynowe, 02-830 Warszawa, Tel.: +48 22 397 78 30, Fax: +48 22 397 78 29
Projekt i wykonanie: J-SOFT - WEB Creation
Nilfisk_AltoOspreyDeepCleanGumbusters